Jdi na obsah Jdi na menu
 


PredAlien

6. 11. 2009

Vznikl náhodně. Fecehugger nepozorovaně napadnul jednoho z predátorů (viz. Alien vs Predator), a nakladl do něj embrio vetřelce. Jak již víme, vetřelec přebírá z poloviny geny svého hostitele, tudíž se mu musí alespoň trochu podobat. Tento kříženec se tiše vyklubal v lodi predátorů a začal dělat bengál. Náhodou se poškozená loď predátorů dostala na Zem, a tak mohl začít teror. (viz. Aliens vs Predator: requiem).

Kdyby hledali vetřelci nové velení místo královny, PredAlien by byl tou nejlepší variantou. Jelikož přebírá kladné prvky predátora, jako například sílu, chytrost a úchylku, kdy vytrhává svým obětem páteř i s lebkou jako trofej, se člení mezi víznamné z vetřelců, tudíž nadřazené a schopné vést bandu slizkých neuvažujících vraždících strojů. Další klad jeho vlastností je, že umí klást polovyvynutá embria vetřelců přes zubitý sosák přímo do úst hostitele (neví se však, zda li je to rozmnožovací vlastnost pradátorů, nebo totální kravina). Teď ale dost vychvalování tohoto míšence. Zaměřme třeba na jeho myšlení. Když vetřelcům jde o krk, PredAlien ze znenadání objeví a vypomůže s problémy, avšak když se ty problémy týkají přímo jej, tak z boje na chvíli vystoupí a nechá své svěřence, aby jej zastoupili. (Příklad AVP-R... kdy predátor říznul svými ocelovými drápy PredAliena a ten zdrhl a zaměstnali predátora ostatní vetřelci.) Poznat je také to, že v jeho žilách proudí i predátoří geny, takže ke svým vetřelčíkům není vůbec schovývaví a háže s nimi jako s kusem odpadku.

Vzhledově se podobá obyčejným vetřelcům, avšak po predátorovy zdědil párové kusadla, umístěné u tlamy. Také převzal podobu jeho dredů, které mu visí z banánové hlavy. Tkáň na jeho těle není tak kostnatá jako u normálních vetřelců, ale spíše potažená svalstvem, které PredAliena více zmohutňuje. Nakonec klasický dlouhý chápavý ocas, tentokráte zakončeným mohutným bodcem a několika ostrými trny. Svojí velikostí převyšuje vetřelce i predátora. Jeho zvyky se mísí od obou druhů. Jako napůl lovec je hnán nutkáním vytrhávat páteře s lebkou lidem, i když pro tu vetřelčí polovinu to nemá žádný víznam... ta polovina zase napodobuje dravoc a rizost. Jeho tělo také obsahuje kyselinu, akorát méně výkonnou než mají ostatní druhy vetřelců.

"...Smísením dvou nenávidějících se druhů, kořisti a lovce, vznikne monstrum s rozpolcenou povahou a zvyklostmi. Hnán dvěma rozdílnými reflexy a smyslností života, nenáviděn sám sebou, se z něj stává nejhorší noční můra obou druhů..."

 

 

predalien.jpg image by Hallenbeck77

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář